Int nej. #218649
Inte längre tillgänglig
Roller Team Livingstone Duo Advance
Auktionens slut: ons, 2026-04-29 13:04
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Roller Team |
| Kategori | Lådbil |
| Baureihe | Livingstone |
| Modell | Duo Advance |
| Modell | Fiat Ducato |
| Första registrering | 03/2021 |
| Körsträcka | 54.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.365 mm |
| Huvud uppsättning däck | Vinterdäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Elektrisk sätesjustering | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio, Bluetooth |
| Uppvärmning av säten | |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
små tecken på slitage på in- och utsidan små spridda repor
Skada
Plats
Tyskland, Weiden
Postcode: 92637
Avstånd:
... km
Int nej. #218649
Inte längre tillgänglig
Roller Team Livingstone Duo Advance
Auktionens slut: ons, 2026-04-29 13:04
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.