Int nej. #227959
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Roller Team Kronos 267 TL
Laddar ...
(mån, 2026-05-25 09:45)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Roller Team |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | Kronos |
| Modell | 267 TL |
| Första registrering | 11/2025 |
| Körsträcka | 5.500 km |
| Chassi | Ford |
| Motoreffekt i kW | 125 kW (170 PS) |
| Förskjutning i cm³ | Unbekannt cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 7.500 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
| Andra uppsättningen däck | Sommardäck |
Utrustning
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Jüchen
Postcode: 41363
Avstånd:
... km
Int nej. #227959
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Roller Team Kronos 267 TL
Laddar ...
(mån, 2026-05-25 09:45)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.