Int nej. #116227
Inaktiv
Roller Team Granduca Garage P
Auktionens slut: mån, 2025-07-07 12:39
Tillgänglighet: omedelbart
:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Roller Team |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | Granduca |
| Modell | Garage P |
| Första registrering | 08/2009 |
| Körsträcka | 75.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 116 kW (158 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2999 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 7.440 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Larmsystem | |
| Dragkrok | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Handsfree-sats | |
| Stöd för ländryggen | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Ljudanläggning, AUX-anslutning, USB-anslutning, Bluetooth |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Små egenheter. Jag är lack
Skada
Plats
Tyskland, Stetten
Postcode: 87778
Avstånd:
... km
Int nej. #116227
Inaktiv
Roller Team Granduca Garage P
Auktionens slut: mån, 2025-07-07 12:39
Tillgänglighet: omedelbart
:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.