Int nej. #207166
Aktiv
Roller Team Granduca Garage
Laddar ...
(tis, 2026-03-31 13:15)
Tillgänglighet: 29. Juni 2026
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Roller Team |
| Kategori | Alkoven |
| Baureihe | Granduca |
| Modell | Garage |
| Första registrering | 09/2009 |
| Körsträcka | 62.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 118 kW (160 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 300 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.150 kg |
| Längd i mm | 7.360 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio, Bluetooth, Apple CarPlay, Pekskärm |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallåsningssystem |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Hörndelen av den bakre vänstra stötfångaren något skadad, liten buckla i förardörren, låsningsmekanism för overheadskåp ovanför sidosätet inte längre närvarande, ersatt av en annan låsningsmekanism, naturligtvis små tecken på användning
Skada
Plats
Tyskland, München
Postcode: 80997
Avstånd:
... km
Int nej. #207166
Aktiv
Roller Team Granduca Garage
Laddar ...
(tis, 2026-03-31 13:15)
Tillgänglighet: 29. Juni 2026
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.