Int nej. #224253
Köptillfälle
Roller Team Fiat
Auktionen har löpt ut (tors, 2026-05-14 15:20)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Roller Team |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Modell | Fiat |
| Första registrering | 03/2011 |
| Körsträcka | 151.601 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Licence Plate | 3klh32 |
| Antal bältade sittplatser | 2 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 7.380 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Dragkrok | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| ESP | |
| Partikelfilter | |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Nederländerna, Zevenbergen
Postcode: 4762 AS
Avstånd:
... km
Int nej. #224253
Köptillfälle
Roller Team Fiat
Auktionen har löpt ut (tors, 2026-05-14 15:20)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.