Int nej. #210447
Slut
Roller Team Autoroller 7
Auktionens slut: tors, 2026-05-07 16:05
Tillgänglighet: omedelbart
Startpris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Roller Team |
| Kategori | Alkoven |
| Baureihe | Autoroller |
| Modell | 7 |
| Första registrering | 03/2004 |
| Körsträcka | 94.500 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 81 kW (110 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2286 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 6 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.400 kg |
| Längd i mm | 7.000 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Navigationssystem | |
| Radio och ljud | Radio, Radio/CD, USB-anslutning, Bluetooth |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Ijskast fungerar på 12v och walstroom men inte på gas
Plats
Belgien, Schoten
Postcode: 2900
Avstånd:
... km
Int nej. #210447
Slut
Roller Team Autoroller 7
Auktionens slut: tors, 2026-05-07 16:05
Tillgänglighet: omedelbart
Startpris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.