Int nej. #224603
Aktiv
Robel-Mobil TG 630 FB
Laddar ...
(fre, 2026-05-15 09:17)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Robel-Mobil |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Modell | TG 630 FB |
| Första registrering | 04/2002 |
| Körsträcka | 94.000 km |
| Chassi | Mercedes |
| Motoreffekt i kW | 105 kW (143 PS) |
| Förskjutning i cm³ | Unbekannt cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.300 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Buseck
Postcode: 35418
Avstånd:
... km
Int nej. #224603
Aktiv
Robel-Mobil TG 630 FB
Laddar ...
(fre, 2026-05-15 09:17)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.