Int nej. #218962
Aktiv
Roadcar R 540
Laddar ...
(ons, 2026-04-29 09:21)
Tillgänglighet: 31. Mai 2026
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Roadcar |
| Kategori | Lådbil |
| Baureihe | R |
| Modell | 540 |
| Första registrering | 08/2018 |
| Körsträcka | 85.400 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 85 kW (116 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 1956 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.300 kg |
| Längd i mm | 5.400 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
| Andra uppsättningen däck | Vinterdäck |
Utrustning
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Bakre, Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Radio och ljud | Radio/CD, USB-anslutning |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Utvändiga lagningar, inga rostfläckar
Lätta lackskador.
Ytterbackspegel till vänster, ramen har hål men den fungerar fortfarande.
(TÜV kritiserar den inte)
Interiören är så gott som ny
Skada
Plats
Tyskland, Achim - Uphusen
Postcode: 28832
Avstånd:
... km
Int nej. #218962
Aktiv
Roadcar R 540
Laddar ...
(ons, 2026-04-29 09:21)
Tillgänglighet: 31. Mai 2026
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.