Int nej. #223691
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Rimor Unico
Laddar ...
(tors, 2026-05-14 15:43)
Tillgänglighet: 30. Juni 2026
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Rimor |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | Unico |
| Första registrering | 07/1996 |
| Körsträcka | 157.000 km |
| Chassi | Ford |
| Motoreffekt i kW | 88 kW (120 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2496 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.210 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Radio och ljud | Radio, AUX-anslutning, USB-anslutning, Bluetooth, Pekskärm |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Reparerad vattenskada eller reparerad ytterhud
Plats
Tyskland, Ispringen
Postcode: 75228
Avstånd:
... km
Int nej. #223691
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Rimor Unico
Laddar ...
(tors, 2026-05-14 15:43)
Tillgänglighet: 30. Juni 2026
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.