Int nej. #220379
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Rimor Teilintegriert
Laddar ...
(lör, 2026-05-16 12:25)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Rimor |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Modell | Teilintegriert |
| Första registrering | 08/2013 |
| Körsträcka | 58.500 km |
| Chassi | Renault |
| Motoreffekt i kW | 125 kW (170 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2299 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 6 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.250 kg |
| Längd i mm | 7.850 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Bakre, Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Ljussensor | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio/CD, AUX-anslutning, USB-anslutning |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Expertreparerad olycksfallsskada på framsidan (fakturor tillgängliga)
Dekorativ på baksidan något skadad
Plats
Tyskland, Schüttorf
Postcode: 48465
Avstånd:
... km
Int nej. #220379
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Rimor Teilintegriert
Laddar ...
(lör, 2026-05-16 12:25)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.