Int nej. #216918
Köptillfälle
Rimor Katamaran 8P
Auktionen har löpt ut (tis, 2026-04-28 14:45)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Rimor |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Modell | Katamaran 8P |
| Första registrering | 01/2007 |
| Körsträcka | 54.275 km |
| Chassi | Ford |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2198 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.570 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Dragkrok | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Bakre, Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio, USB-anslutning |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Mobilen har inte körts så mycket de senaste 2 åren. Hälsoskäl. Fordonet är parkerat i ett stängt garage med strömanslutning. Är registrerad och redo för en provkörning. Få repor närvarande.
Plats
Tyskland, Bad Münstereifel
Postcode: 53902
Avstånd:
... km
Int nej. #216918
Köptillfälle
Rimor Katamaran 8P
Auktionen har löpt ut (tis, 2026-04-28 14:45)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.