Int nej. #217998
Köptillfälle
Rimor 607
Auktionen har löpt ut (tis, 2026-04-28 14:38)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Rimor |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | 607 |
| Första registrering | 04/1994 |
| Körsträcka | 180.000 km |
| Chassi | Ford |
| Motoreffekt i kW | 59 kW (80 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2500 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Licence Plate | HVLT75 |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 5 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.000 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Dragkrok | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Navigationssystem | |
| Radio och ljud | Radio/CD, USB-anslutning, Bluetooth |
Allmän beskrivning
Kända defekter
1 knipperlicht hög bakom dimma
Lite skadad bakkant stötfångare, sitter fast ordentligt
Bijrijders deur wat roest plekjes
Kakel med varmt vatten/gas fungerar inte
Skada
Plats
Nederländerna, Reeuwijk
Postcode: 2811
Avstånd:
... km
Int nej. #217998
Köptillfälle
Rimor 607
Auktionen har löpt ut (tis, 2026-04-28 14:38)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.