Int nej. #219339
Köptillfälle
Rapido 983M
Auktionen har löpt ut (tors, 2026-04-30 14:18)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Rapido |
| Kategori | Integrerad |
| Modell | 983M |
| Första registrering | 03/2010 |
| Körsträcka | 126.000 km |
| Chassi | Mercedes |
| Motoreffekt i kW | 120 kW (163 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2143 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.880 kg |
| Längd i mm | 6.800 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Elektrisk sätesjustering | |
| Handsfree-sats | |
| Navigationssystem | |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Rabenau
Postcode: 01734
Avstånd:
... km
Int nej. #219339
Köptillfälle
Rapido 983M
Auktionen har löpt ut (tors, 2026-04-30 14:18)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.