Int nej. #229311
Aktiv
Pössl Vanster
Laddar ...
(lör, 2026-05-30 09:23)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Pössl |
| Kategori | Buss |
| Baureihe | Vanster |
| Modell | Vanster |
| Första registrering | 04/2025 |
| Körsträcka | 17.000 km |
| Chassi | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 130 kW (177 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 1997 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 5 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.000 kg |
| Längd i mm | 4.959 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
| Andra uppsättningen däck | Vinterdäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Front, Bakre, Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Handsfree-sats | |
| ISOFIX | |
| Lättmetallfälgar | |
| Stöd för ländryggen | |
| Ljussensor | |
| Multifunktionsratt | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio/CD, Ljudanläggning, AUX-anslutning, USB-anslutning, Bluetooth, Pekskärm |
| Uppvärmning av säten | |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
-Tätning av lyfttak 2 delar saknas
-Antennens ände biten
-1 ändstycke av golvskenan (säten) saknas
-Mindre lackskada på kanten av skjutdörren till höger
Skada
Plats
Tyskland, Stuttgart
Postcode: 70569
Avstånd:
... km
Int nej. #229311
Aktiv
Pössl Vanster
Laddar ...
(lör, 2026-05-30 09:23)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.