Int nej. #202730
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Pössl Vanster
Laddar ...
(tors, 2026-04-02 09:39)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Pössl |
| Kategori | Buss |
| Baureihe | Vanster |
| Modell | Vanster |
| Första registrering | 02/2022 |
| Körsträcka | 76.000 km |
| Chassi | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 130 kW (177 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 1997 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 5 |
| Tillåten totalvikt i kg | 2.003 kg |
| Längd i mm | 4.950 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
| Andra uppsättningen däck | Vinterdäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| ISOFIX | |
| Lättmetallfälgar | |
| Ljussensor | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio, USB-anslutning, Bluetooth, Apple CarPlay, Pekskärm |
| Uppvärmning av säten | |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallåsningssystem |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Skåpbilen har normala tecken på användning.
Plats
Tyskland, Nörvenich
Postcode: 52388
Avstånd:
... km
Int nej. #202730
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Pössl Vanster
Laddar ...
(tors, 2026-04-02 09:39)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.