Int nej. #86026
Aktiv
Pössl Duo
Laddar ...
(lör, 2026-04-04 09:19)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Pössl |
| Kategori | Lådbil |
| Baureihe | Duo |
| Modell | Duo |
| Första registrering | 04/2003 |
| Körsträcka | 147.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 98 kW (133 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2300 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 2 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.300 kg |
| Längd i mm | 5.500 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Dragkrok | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Stöd för ländryggen | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio/CD, USB-anslutning |
| Centrallåsningssystem | Centrallåsningssystem |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Wedemark
Postcode: 30900
Avstånd:
... km
Int nej. #86026
Aktiv
Pössl Duo
Laddar ...
(lör, 2026-04-04 09:19)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.