Int nej. #226470
Aktiv
Pössl Concorde
Laddar ...
(tis, 2026-05-19 09:36)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Pössl |
| Kategori | Lådbil |
| Baureihe | Concorde |
| Modell | Unbekannt |
| Första registrering | 12/2003 |
| Körsträcka | 280.000 km |
| Chassi | Mercedes |
| Motoreffekt i kW | 80 kW (109 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2148 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.500 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Dragkrok | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| ESP | |
| Radio och ljud | Radio, USB-anslutning, Bluetooth |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Buckla på höger tröskel. Parkeringsskada, ej TÜV-relevant.
Skador på lacken
Skada
Plats
Tyskland, Oberkirch
Postcode: 77704
Avstånd:
... km
Int nej. #226470
Aktiv
Pössl Concorde
Laddar ...
(tis, 2026-05-19 09:36)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.