Int nej. #216858
Köptillfälle
Pössl Campster
Auktionen har löpt ut (ons, 2026-04-29 11:48)
Tillgänglighet: omedelbart
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Pössl |
| Kategori | Buss |
| Baureihe | Campster |
| Modell | Campster |
| Första registrering | 11/2020 |
| Körsträcka | 105.000 km |
| Chassi | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 88 kW (120 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 1499 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 5 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.001 kg |
| Längd i mm | 4.959 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
| Andra uppsättningen däck | Vinterdäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Bakre |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Handsfree-sats | |
| ISOFIX | |
| Radio och ljud | Radio, USB-anslutning, Bluetooth, Pekskärm |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Schwäbisch Hall
Postcode: 74523
Avstånd:
... km
Int nej. #216858
Köptillfälle
Pössl Campster
Auktionen har löpt ut (ons, 2026-04-29 11:48)
Tillgänglighet: omedelbart
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.