Int nej. #219934
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Pössl Boxer
Laddar ...
(tors, 2026-05-14 16:10)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Pössl |
| Kategori | Lådbil |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Modell | Boxer |
| Första registrering | 12/1998 |
| Körsträcka | 170.000 km |
| Chassi | Peugeot |
| Motoreffekt i kW | 79 kW (107 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2446 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 5 |
| Tillåten totalvikt i kg | 2.595 kg |
| Längd i mm | 5.900 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Dragkrok | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Radio och ljud | Radio, USB-anslutning |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Rost på underredet måste repareras
Skada
Plats
Tyskland, Korschenbroich
Postcode: 41352
Avstånd:
... km
Int nej. #219934
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Pössl Boxer
Laddar ...
(tors, 2026-05-14 16:10)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.