Int nej. #208134
Aktiv
Pössl 2Win R Plus
Laddar ...
(tors, 2026-04-02 10:55)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Pössl |
| Kategori | Lådbil |
| Baureihe | 2Win |
| Modell | R Plus |
| Första registrering | 10/2020 |
| Körsträcka | 35.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 5.990 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Radio och ljud | Radio, AUX-anslutning, USB-anslutning, Bluetooth, Apple CarPlay, Pekskärm |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallåsningssystem |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Bilen har en mindre hagelskada. Om du inte vet det kan du inte se det. I övrigt har fordonet skötts väl, alltid uppvärmt på vintern, ingen lukt av fukt, inga skador. Det ser ut som om det kom från butiken inuti. WC endast används för småföretag.
Plats
Tyskland, Metzingen
Postcode: 72555
Avstånd:
... km
Int nej. #208134
Aktiv
Pössl 2Win R Plus
Laddar ...
(tors, 2026-04-02 10:55)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.