Int nej. #222848
Aktiv
Pössl 2Win Plus
Laddar ...
(ons, 2026-05-13 09:17)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Pössl |
| Kategori | Lådbil |
| Baureihe | 2Win |
| Modell | Plus |
| Första registrering | 07/2019 |
| Körsträcka | 11.966 km |
| Chassi | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 120 kW (163 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 1997 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.499 kg |
| Längd i mm | 5.998 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Bakre |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Lättmetallfälgar | |
| Navigationssystem | |
| Radio och ljud | Radio |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Kylskåpet har endast drivits elektriskt, gasdrift är inte möjlig.
Tecken på användning, se bilder
Skada
Plats
Tyskland, Emden
Postcode: 26723
Avstånd:
... km
Int nej. #222848
Aktiv
Pössl 2Win Plus
Laddar ...
(ons, 2026-05-13 09:17)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.