Int nej. #220404
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Pössl 2Win Plus
Laddar ...
(mån, 2026-05-04 09:38)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Pössl |
| Kategori | Lådbil |
| Baureihe | 2Win |
| Modell | Plus |
| Första registrering | 05/2019 |
| Körsträcka | 56.900 km |
| Chassi | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 120 kW (163 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 1997 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.499 kg |
| Längd i mm | 5.998 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Larmsystem | |
| Dragkrok | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio/CD, USB-anslutning, Bluetooth |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Väggskrapa förarsida
Paneler för backspegel passagerarsida
Hål i bordet
Skjutdörr liten stenflisa från "spegeltrick"
Skada
Plats
Tyskland, Neresheim
Postcode: 73450
Avstånd:
... km
Int nej. #220404
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Pössl 2Win Plus
Laddar ...
(mån, 2026-05-04 09:38)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.