Int nej. #227986
Aktiv
Pössl 2Win P2 Relax
Laddar ...
(lör, 2026-05-23 09:43)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Pössl |
| Kategori | Lådbil |
| Baureihe | 2Win |
| Modell | P2 Relax |
| Första registrering | 03/2020 |
| Körsträcka | 90.000 km |
| Chassi | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 121 kW (165 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2179 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 2 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.000 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio, USB-anslutning, Bluetooth, Pekskärm |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Motorskada, kuggremmen defekt under färden
Plats
Tyskland, Immenstaad
Postcode: 88090
Avstånd:
... km
Int nej. #227986
Aktiv
Pössl 2Win P2 Relax
Laddar ...
(lör, 2026-05-23 09:43)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.