Int nej. #217324
Aktiv
Pilote V630G
Laddar ...
(lör, 2026-04-25 09:27)
Tillgänglighet: 15. Juli 2026
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Pilote |
| Kategori | Lådbil |
| Modell | V630G |
| Första registrering | 06/2020 |
| Körsträcka | 60.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 110 kW (150 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.363 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Radio och ljud | Radio, AUX-anslutning, USB-anslutning, Bluetooth, Pekskärm |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Efter en stöld i januari 2024 byttes ratten ut eftersom den var genomsågad. Takfönstret byttes ut eftersom det var skadat. I övrigt inga ytterligare skador.
Husbilen beslagtogs av polisen efter bara en dag, eftersom jag har en spårare i husbilen.
Plats
Tyskland, Schwabach
Postcode: 91126
Avstånd:
... km
Int nej. #217324
Aktiv
Pilote V630G
Laddar ...
(lör, 2026-04-25 09:27)
Tillgänglighet: 15. Juli 2026
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.