Int nej. #209840
Köptillfälle
Pilote P696GJ
Auktionen har löpt ut (tors, 2026-04-09 11:40)
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Pilote |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Modell | P696GJ |
| Första registrering | 03/2021 |
| Körsträcka | 58.900 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 2.500 kg |
| Längd i mm | 6.960 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Lindhorst
Postcode: 39326
Avstånd:
... km
Int nej. #209840
Köptillfälle
Pilote P696GJ
Auktionen har löpt ut (tors, 2026-04-09 11:40)
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.