Int nej. #219799
Aktiv
Pilote P 720 FGJ
Laddar ...
(mån, 2026-05-04 13:54)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Reserverat pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Pilote |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Modell | P 720 FGJ |
| Första registrering | 02/2026 |
| Körsträcka | 10 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 132 kW (179 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2184 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.400 kg |
| Längd i mm | 7.499 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Ljussensor | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Gengenbach
Postcode: 77723
Avstånd:
... km
Int nej. #219799
Aktiv
Pilote P 720 FGJ
Laddar ...
(mån, 2026-05-04 13:54)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Reserverat pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.