Int nej. #224383
Aktiv
Pilote Galaxy 880
Laddar ...
(lör, 2026-05-16 11:45)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Pilote |
| Kategori | Integrerad |
| Modell | Galaxy 880 |
| Första registrering | 05/1999 |
| Körsträcka | 133.200 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 90 kW (122 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2800 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 7.090 mm |
Utrustning
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Radio och ljud | Radio, Radio/CD |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Kretskort defekt för anslutning av 12V-enheten (bodelsbatteri). 12V är alltid inkopplat (överbryggat av specialistföretag.) Köksbelysning utan funktion.
Skada
Plats
Tyskland, Himmelpforten
Postcode: 21709
Avstånd:
... km
Int nej. #224383
Aktiv
Pilote Galaxy 880
Laddar ...
(lör, 2026-05-16 11:45)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.