Int nej. #220768
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Pilote G690
Laddar ...
(mån, 2026-05-04 09:16)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Pilote |
| Kategori | Integrerad |
| Modell | G690 |
| Första registrering | 05/2007 |
| Körsträcka | 45.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 116 kW (158 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2999 cm³ |
| Förskjutning i cm³ | 2999 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 3 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.000 kg |
| Längd i mm | 6.900 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Dragkrok | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Handsfree-sats | |
| Radio och ljud | USB-anslutning |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Locket till markisens vev är defekt
Plats
Tyskland, Hamm
Postcode: 59063
Avstånd:
... km
Int nej. #220768
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Pilote G690
Laddar ...
(mån, 2026-05-04 09:16)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.