Int nej. #218544
Aktiv
Pilote Exploration 715 FD
Laddar ...
(tis, 2026-04-28 13:23)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Pilote |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Modell | Exploration 715 FD |
| Första registrering | 10/2008 |
| Körsträcka | 104.000 km |
| Chassi | Andere |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2464 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 3 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 7.150 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Allhjulsdrift | |
| Dragkrok | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Bakre, Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Navigationssystem | |
| Radio och ljud | Ljudanläggning, AUX-anslutning, USB-anslutning, Bluetooth, WLAN-hotspot, Apple CarPlay, Pekskärm |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Edewecht
Postcode: 26188
Avstånd:
... km
Int nej. #218544
Aktiv
Pilote Exploration 715 FD
Laddar ...
(tis, 2026-04-28 13:23)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.