Int nej. #220056
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Phoenix TOP X Alkoven 10.000 BMLX
Laddar ...
(lör, 2026-05-02 09:22)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Pris vid lansering:
... €
(inkl. 19% moms.)
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Phoenix |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | TOP X Alkoven 10.000 BMLX |
| Första registrering | 08/2021 |
| Körsträcka | 80.000 km |
| Chassi | MAN |
| Motoreffekt i kW | 213 kW (290 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 6000 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 6 |
| Tillåten totalvikt i kg | 12.000 kg |
| Längd i mm | 10.000 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Inbyggd dator | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Stöd för ländryggen | |
| Ljussensor | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Ljudanläggning |
| Uppvärmning av säten | |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallåsningssystem |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Garching
Postcode: 85748
Avstånd:
... km
Int nej. #220056
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Phoenix TOP X Alkoven 10.000 BMLX
Laddar ...
(lör, 2026-05-02 09:22)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Pris vid lansering:
... €
(inkl. 19% moms.)
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.