Int nej. #202751
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Phoenix 7200 RS
Laddar ...
(tors, 2026-04-02 10:09)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Phoenix |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | 7200 RS |
| Första registrering | 09/2003 |
| Körsträcka | 116.500 km |
| Chassi | Iveco |
| Motoreffekt i kW | 107 kW (145 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2800 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 2 |
| Tillåten totalvikt i kg | 5.200 kg |
| Längd i mm | 7.580 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Stöd för ländryggen | |
| Navigationssystem | |
| Radio och ljud | Radio/CD |
| Uppvärmning av säten | |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Klistermärkena har spruckit på grund av solljus. Två små bucklor baktill. Repor på passagerarsidan. Kylskåpet startar ibland inte på gas (munstycket behöver rengöras)
Skada
Plats
Tyskland, Linkenheim-Hochstetten
Postcode: 76351
Avstånd:
... km
Int nej. #202751
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Phoenix 7200 RS
Laddar ...
(tors, 2026-04-02 10:09)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.