Int nej. #227176
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Phoenix 5900 B
Laddar ...
(lör, 2026-05-23 10:11)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Phoenix |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | 5900 B |
| Första registrering | 02/2002 |
| Körsträcka | 300.000 km |
| Chassi | Iveco |
| Motoreffekt i kW | 92 kW (125 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2800 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.200 kg |
| Längd i mm | 6.400 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio/CD |
| Uppvärmning av säten | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Syke
Postcode: 28857
Avstånd:
... km
Int nej. #227176
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Phoenix 5900 B
Laddar ...
(lör, 2026-05-23 10:11)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.