Int nej. #216291
Aktiv
Panama P 10 S
Laddar ...
(mån, 2026-05-25 09:49)
Tillgänglighet: omedelbart
Startpris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Panama |
| Kategori | Buss |
| Modell | P 10 S |
| Första registrering | 06/2024 |
| Körsträcka | 37.000 km |
| Chassi | Ford |
| Motoreffekt i kW | 125 kW (170 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 1995 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 5 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.100 kg |
| Längd i mm | 4.972 mm |
| Huvud uppsättning däck | Vinterdäck |
| Andra uppsättningen däck | Sommardäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Front, Bakre, Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Elektrisk sätesjustering | |
| Handsfree-sats | |
| ISOFIX | |
| Stöd för ländryggen | |
| Multifunktionsratt | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio, USB-anslutning, Bluetooth, Pekskärm |
| Uppvärmning av säten | |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Kylskåpsdörr utvändigt små tecken på slitage
Bordshållare i sidodörr längst ner till höger liten spricka i plasthållaren
Lätta tecken på slitage framtill till vänster på fordonet
Hjulfälgar visar tecken på slitage
Lätta sprickor på takskalet (enligt säljaren Albers mobil "Ga tillhandahålls" noterat i överlåtelseprotokollet från 13.06.2024)
Ytterligare anmärkning:
Fordonet är ett importfordon.
Fordonet uppvisar allmänna tecken på användning.
Skada
Plats
Tyskland, Holzwickede
Postcode: 59439
Avstånd:
... km
Int nej. #216291
Aktiv
Panama P 10 S
Laddar ...
(mån, 2026-05-25 09:49)
Tillgänglighet: omedelbart
Startpris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.