Int nej. #210369
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
P.L.A. PLA
Laddar ...
(mån, 2026-05-18 11:40)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | P.L.A. |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | PLA |
| Första registrering | 06/2020 |
| Körsträcka | 40.300 km |
| Chassi | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2179 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 5.999 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Larmsystem | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallåsningssystem |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Förardörrens utsida, övre hörnet till höger, ca 1 cm stor, vikt 45°. (Inga begränsningar)
Lätta tecken på slitage invändigt.
Säkerhetsbältesdragare, baksäte höger, defekt.
Kökskran för närvarande defekt (kommer att bytas ut).
Tecken på väderpåverkan på garagelåset, inga funktionsbegränsningar, se bild
Rost på hållare för backkamera
Skada
Plats
Tyskland, Jever
Postcode: 26441
Avstånd:
... km
Int nej. #210369
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
P.L.A. PLA
Laddar ...
(mån, 2026-05-18 11:40)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.