Int nej. #198713
Köptillfälle
Niesmann + Bischoff Flair 6700 i TA
Auktionen har löpt ut (lör, 2026-04-04 09:46)
Tillgänglighet: omedelbart
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Niesmann + Bischoff |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Modell | Flair 6700 i TA |
| Första registrering | 04/1997 |
| Körsträcka | 126.351 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 85 kW (116 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2500 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.500 kg |
| Längd i mm | 6.930 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Parkeringsstöd | Front, Bakre, Kamera |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Partikelfilterlampan i hytten tänds sporadiskt, sensor?
Partikelfiltret rengjordes i september 2022. Årliga avgasemissionstester i ordning varje år.
Plats
Tyskland, Wuppertal
Postcode: 42279
Avstånd:
... km
Int nej. #198713
Köptillfälle
Niesmann + Bischoff Flair 6700 i TA
Auktionen har löpt ut (lör, 2026-04-04 09:46)
Tillgänglighet: omedelbart
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.