Int nej. #10849
Köptillfälle
Niesmann + Bischoff Flair 6100 i
Auktionen har löpt ut (mån, 2026-05-18 10:16)
Tillgänglighet: omedelbart
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Niesmann + Bischoff |
| Kategori | Integrerad |
| Modell | Flair 6100 i |
| Första registrering | 09/1999 |
| Körsträcka | 278.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 85 kW (116 PS) |
| Motoreffekt i kW | 85 kW (116 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2500 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Partikelfilter eftermonterat | Nej |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.850 kg |
| Längd i mm | 6.530 mm |
| Bredd i mm | 2.333 mm |
| Höjd i mm | 3.120 mm |
| Fordonets identifikationsnummer | ***************** |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
| Huvuddäckens skick (bedömning) | bra |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Krockkudde för föraren | |
| Avtagbar släpvagnskoppling | |
| Dragkrok | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Stöd för ländryggen | |
| Klädsel | Tyg |
| Radio och ljud | Radio/CD |
| Servostyrning |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Skada
Plats
Tyskland, Großolbersdorf
Postcode: 09432
Avstånd:
... km
Int nej. #10849
Köptillfälle
Niesmann + Bischoff Flair 6100 i
Auktionen har löpt ut (mån, 2026-05-18 10:16)
Tillgänglighet: omedelbart
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.