Int nej. #209076
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Niesmann + Bischoff Clou 670 F
Laddar ...
(fre, 2026-04-03 15:48)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Niesmann + Bischoff |
| Kategori | Alkoven |
| Baureihe | Clou |
| Modell | 670 F |
| Första registrering | 06/2006 |
| Körsträcka | 110.000 km |
| Chassi | Iveco |
| Motoreffekt i kW | 64 kW (87 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2500 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.500 kg |
| Längd i mm | 7.500 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Radio och ljud | Radio |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Aluminiumvärmare behöver ses över.
Strålkastarna bör bytas ut.
Plats
Tyskland, Esslingen am Neckar
Postcode: 73733
Avstånd:
... km
Int nej. #209076
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Niesmann + Bischoff Clou 670 F
Laddar ...
(fre, 2026-04-03 15:48)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.