Int nej. #222636
Köptillfälle
Niesmann + Bischoff Arto 88 F
Auktionen har löpt ut (tis, 2026-05-12 15:18)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Niesmann + Bischoff |
| Kategori | Integrerad |
| Baureihe | Arto |
| Modell | 88 F |
| Första registrering | 09/2017 |
| Körsträcka | 67.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 130 kW (177 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 5.000 kg |
| Längd i mm | 8.700 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Dragkrok | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Bakre, Kamera |
| ESP | |
| Navigationssystem | |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Fast Olycksfallsskada på bakre delen, körde in i Polla
Plats
Tyskland, Liebenburg
Postcode: 38704
Avstånd:
... km
Int nej. #222636
Köptillfälle
Niesmann + Bischoff Arto 88 F
Auktionen har löpt ut (tis, 2026-05-12 15:18)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.