Int nej. #218090
Köptillfälle
Niesmann + Bischoff Arto 88 E
Auktionen har löpt ut (tis, 2026-04-28 14:55)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Niesmann + Bischoff |
| Kategori | Integrerad |
| Baureihe | Arto |
| Modell | 88 E |
| Första registrering | 04/2017 |
| Körsträcka | 92.800 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 130 kW (177 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 5.500 kg |
| Längd i mm | 8.760 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Stöd för ländryggen | |
| Ljussensor | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Ljudanläggning, USB-anslutning, Bluetooth, Pekskärm |
| Uppvärmning av säten | |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Bergisch Gladbach
Postcode: 51467
Avstånd:
... km
Int nej. #218090
Köptillfälle
Niesmann + Bischoff Arto 88 E
Auktionen har löpt ut (tis, 2026-04-28 14:55)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.