Int nej. #208694
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Niesmann + Bischoff Arto 76 L
Laddar ...
(tors, 2026-04-02 10:57)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Niesmann + Bischoff |
| Kategori | Integrerad |
| Baureihe | Arto |
| Modell | 76 L |
| Första registrering | 04/2019 |
| Körsträcka | 46.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 130 kW (177 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.800 kg |
| Längd i mm | 7.680 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Lättmetallfälgar | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio/CD, Ljudanläggning, Bluetooth, Pekskärm |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Südbrookmerland
Postcode: 26624
Avstånd:
... km
Int nej. #208694
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Niesmann + Bischoff Arto 76 L
Laddar ...
(tors, 2026-04-02 10:57)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.