Int nej. #195030
Aktiv
Niesmann + Bischoff Arto 74 R
Laddar ...
(tis, 2026-03-31 09:21)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Niesmann + Bischoff |
| Kategori | Integrerad |
| Baureihe | Arto |
| Modell | 74 R |
| Första registrering | 01/2013 |
| Körsträcka | 71.991 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 130 kW (177 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2999 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.800 kg |
| Längd i mm | 7.487 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Navigationssystem | |
| Radio och ljud | Radio/CD, USB-anslutning, Bluetooth, Apple CarPlay, Pekskärm |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Römerberg
Postcode: 67354
Avstånd:
... km
Int nej. #195030
Aktiv
Niesmann + Bischoff Arto 74 R
Laddar ...
(tis, 2026-03-31 09:21)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.