Int nej. #218646
Köptillfälle
Niesmann + Bischoff Arto 69 L
Auktionen har löpt ut (tors, 2026-04-30 13:45)
Tillgänglighet: 01. Juni 2026
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Niesmann + Bischoff |
| Kategori | Integrerad |
| Baureihe | Arto |
| Modell | 69 L |
| Första registrering | 03/2008 |
| Körsträcka | 66.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 115 kW (156 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2999 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 500 kg |
| Längd i mm | 7.000 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Radio och ljud | Radio/CD |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Kirchham
Postcode: 94148
Avstånd:
... km
Int nej. #218646
Köptillfälle
Niesmann + Bischoff Arto 69 L
Auktionen har löpt ut (tors, 2026-04-30 13:45)
Tillgänglighet: 01. Juni 2026
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.