Int nej. #9758
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Miller New York
Laddar ...
(fre, 2026-05-29 10:36)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Miller |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | New York |
| Första registrering | 03/2022 |
| Körsträcka | 25.000 km |
| Chassi | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2179 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 5 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.990 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Bakre, Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | USB-anslutning, Bluetooth, Pekskärm |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Lätta betningsskador på höger sida av de påmonterade paneldelarna. Detta påverkar panelen vid karosseriets ingång och den yttre hjulhusbeklädnaden. Syns inte nödvändigtvis vid första anblicken. Skadorna berör totalt 2 paneler som eventuellt kan målas, men inte nödvändigtvis måste målas. En liten hund transporterades sporadiskt i fordonet.
Plats
Tyskland, Jühnde
Postcode: 37127
Avstånd:
... km
Int nej. #9758
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Miller New York
Laddar ...
(fre, 2026-05-29 10:36)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.