Int nej. #63758
Såld
Miller Nevada
Auktionens slut: ons, 2024-11-13 11:41
Tillgänglighet: omedelbart
Pris för hammare:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Miller |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | Nevada |
| Modell | Nevada |
| Första registrering | 06/2016 |
| Körsträcka | 44.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Föroreningsklass | Euro 5 |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 7.300 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Krockkudde för föraren | |
| Hill Start Assist | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| ISOFIX | |
| Navigationssystem | |
| Klädsel | Alcantara/suede |
| Radio och ljud | Radio/CD |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Pattensen
Postcode: 30982
Avstånd:
... km
Int nej. #63758
Såld
Miller Nevada
Auktionens slut: ons, 2024-11-13 11:41
Tillgänglighet: omedelbart
Pris för hammare:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.