Int nej. #206573
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Miller Miller
Laddar ...
(fre, 2026-04-03 16:20)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Miller |
| Kategori | Alkoven |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Modell | Miller |
| Första registrering | 12/2009 |
| Körsträcka | 168.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 90 kW (122 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2800 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 6 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 5.950 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Larmsystem | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Parkeringsstöd | Front, Bakre |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Navigationssystem | |
| Radio och ljud | Radio/CD, Bluetooth, Pekskärm |
| Centrallåsningssystem | Centrallåsningssystem |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Normala tecken på användning
Plats
Tyskland, Grambow
Postcode: 17322
Avstånd:
... km
Int nej. #206573
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Miller Miller
Laddar ...
(fre, 2026-04-03 16:20)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.