Int nej. #226389
Köptillfälle
Mercedes-Benz Vito
Auktionen har löpt ut (tors, 2026-05-21 15:42)
Tillgänglighet: omedelbart
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Mercedes-Benz |
| Kategori | Buss |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Modell | Vito |
| Första registrering | 03/2015 |
| Körsträcka | 158.500 km |
| Chassi | Mercedes |
| Motoreffekt i kW | 105 kW (143 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2143 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 5 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.050 kg |
| Längd i mm | 5.140 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
| Andra uppsättningen däck | Vinterdäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| ISOFIX | |
| Lättmetallfälgar | |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Stenskott på motorhuven
Normala repor
Skada
Plats
Tyskland, Adendorf
Postcode: 21365
Avstånd:
... km
Int nej. #226389
Köptillfälle
Mercedes-Benz Vito
Auktionen har löpt ut (tors, 2026-05-21 15:42)
Tillgänglighet: omedelbart
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.