Int nej. #225853
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Mercedes-Benz Marco Polo Activity 4Matic
Laddar ...
(ons, 2026-05-20 09:36)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Mercedes-Benz |
| Kategori | Buss |
| Baureihe | Marco Polo |
| Modell | Activity 4Matic |
| Första registrering | 07/2016 |
| Körsträcka | 34.000 km |
| Chassi | Mercedes |
| Motoreffekt i kW | 140 kW (190 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 1950 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 5 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.100 kg |
| Längd i mm | 5.140 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
| Andra uppsättningen däck | Sommardäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Larmsystem | |
| Dragkrok | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Front, Bakre, Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Elektrisk sätesjustering | |
| Handsfree-sats | |
| ISOFIX | |
| Lättmetallfälgar | |
| Stöd för ländryggen | |
| Ljussensor | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio/CD, Ljudanläggning, AUX-anslutning, USB-anslutning, Bluetooth, WLAN-hotspot |
| Centrallåsningssystem | Centrallåsningssystem, Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Spanien, Palma
Postcode: 07005
Avstånd:
... km
Int nej. #225853
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Mercedes-Benz Marco Polo Activity 4Matic
Laddar ...
(ons, 2026-05-20 09:36)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.