Int nej. #217210
Aktiv
Mercedes-Benz Marco Polo
Laddar ...
(lör, 2026-04-25 09:21)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Mercedes-Benz |
| Kategori | Lådbil |
| Baureihe | Marco Polo |
| Modell | Unbekannt |
| Första registrering | 12/2017 |
| Körsträcka | 133.000 km |
| Chassi | Mercedes |
| Motoreffekt i kW | 120 kW (163 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2143 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Licence Plate | R358RT |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 5.140 mm |
| Huvud uppsättning däck | Vinterdäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Elektrisk sätesjustering | |
| ESP | |
| Lättmetallfälgar | |
| Stöd för ländryggen | |
| Ljussensor | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio/CD, Ljudanläggning, AUX-anslutning, USB-anslutning, Bluetooth, WLAN-hotspot |
| Uppvärmning av säten | |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Nederländerna, Bodegraven
Postcode: 2411BG
Avstånd:
... km
Int nej. #217210
Aktiv
Mercedes-Benz Marco Polo
Laddar ...
(lör, 2026-04-25 09:21)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.