Int nej. #206840
Köptillfälle
MegaMobil Sport 640
Auktionen har löpt ut (tis, 2026-03-31 13:57)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | MegaMobil |
| Kategori | Lådbil |
| Modell | Sport 640 |
| Första registrering | 03/2023 |
| Körsträcka | 10.060 km |
| Chassi | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 121 kW (165 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2179 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.200 kg |
| Längd i mm | 6.400 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| ISOFIX | |
| Navigationssystem | |
| Radio och ljud | Radio, Ljudanläggning, USB-anslutning, Bluetooth, WLAN-hotspot, Pekskärm |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Dresden
Postcode: 01217
Avstånd:
... km
Int nej. #206840
Köptillfälle
MegaMobil Sport 640
Auktionen har löpt ut (tis, 2026-03-31 13:57)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.