Int nej. #224805
Aktiv
MegaMobil Mega Mobil Lounge
Laddar ...
(lör, 2026-05-16 09:39)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | MegaMobil |
| Kategori | Lådbil |
| Modell | Mega Mobil Lounge |
| Första registrering | 09/2021 |
| Körsträcka | 45.000 km |
| Chassi | Peugeot |
| Motoreffekt i kW | 121 kW (165 PS) |
| Förskjutning i cm³ | Unbekannt cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 2 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.200 kg |
| Längd i mm | 6.200 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
| Andra uppsättningen däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Dragkrok | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Ljussensor | |
| Radio och ljud | USB-anslutning |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Några repor på fälgen och på höger sida på grund av bussningar. Passagerarsätet har tagits bort.
Plats
Tyskland, Welztow
Postcode: 03119
Avstånd:
... km
Int nej. #224805
Aktiv
MegaMobil Mega Mobil Lounge
Laddar ...
(lör, 2026-05-16 09:39)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.